Luxurious Flat In Cuatro Caminos-Madrid-B-Mur-104

  • 1 slaapkamer
  • 2 badkamers

Gelegen binnen 20 minuten wandelafstand van het Estadio Santiago Bernabéu, heeft Luxurious Flat In Cuatro Caminos-Madrid-B-Mur-104 een eenvoudige toegang tot Atocha treinstation dat op 7 km verderop ligt. Dit 2-badkamer appartement is geschikt voor maximaal 2 gasten.

Dit appartement is in de onmiddellijke nabijheid van de Parroquia de Nuestra Señora del Espino gelegen en biedt een welgelegen positie in de Tetuan wijk. 1-slaapkamer Luxurious Flat In Cuatro Caminos-Madrid-B-Mur-104 bevindt zich ook op 7 minuten loopafstand van Hi Fitness Sports Club. Het duurt niet lang om het Museum Cerralbo te bereiken, op 4 km verderop. De bushalte Sor Angela de la Cruz-Infanta Mercedes is vrij dicht bij deze accommodatie, en het metrostation Tetuán ligt op slechts 400 meter afstand.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Luxurious Flat In Cuatro Caminos-Madrid-B-Mur-104
Cosy Family Flat Tetuan - Estrecho 3 People Bm225
Mobiele prijsaanbieding

Cosy Family Flat Tetuan - Estrecho 3 People Bm225

4.8
Behoorlijk 5 beoordelingen
0 m van de accommodatie
USD 222 USD 200
per nacht
Marques De Leis I
Mobiele prijsaanbieding

Marques De Leis I

9.0
Schitterend 1 beoordeling
179 m van de accommodatie
USD 199 USD 179
per nacht
Bernabeu Central Apartment
Mobiele prijsaanbieding

Bernabeu Central Apartment

7.6
Goed 41 beoordelingen
213 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Internationale Luchthaven Adolfo Suárez Madrid-Barajas
    22 km

    Treinstations

    Estacion de Chamartin
    2,2 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 09:00 tot 11:00
    LicentienummerVFT PROCESO
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Luxurious Flat In Cuatro Caminos-Madrid-B-Mur-104 te vinden?
      Luxurious Flat In Cuatro Caminos-Madrid-B-Mur-104 is in de Tetuan wijk gesitueerd, binnen 20 minuten wandelafstand van het Estadio Santiago Bernabéu.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Luxurious Flat In Cuatro Caminos-Madrid-B-Mur-104?
      Populaire plekken in de buurt van Luxurious Flat In Cuatro Caminos-Madrid-B-Mur-104 zijn onder andere het Museum Cerralbo, het Estadio Santiago Bernabéu, Hi Fitness Sports Club.
    • Hoeveel kost het om bij Luxurious Flat In Cuatro Caminos-Madrid-B-Mur-104 te verblijven?
      De huurprijs van Luxurious Flat In Cuatro Caminos-Madrid-B-Mur-104 is €195.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Arepa Ole "Bravo Murillo" en El Tesoro restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Internationale Luchthaven Adolfo Suárez Madrid-Barajas
    22 km

    Treinstations

    Estacion de Chamartin
    2,2 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Luxurious Flat In Cuatro Caminos-Madrid-B-Mur-104

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten